بابت انتخاب ما متشکریم و امیدواریم که از تجربه و خرید خود در My Pet Corp لذت ببرید.

My Pet Corp تولید کننده و فروشنده اکسسوری و مواد غذایی برای حیوانات خانگی می باشد. طراحی متفاوت، استفاده از متریال درجه یک، ساخت با کیفیت بالا و در نهایت دقت، بسته بندی ایمن و ارسال در کمترین زمان، باعث ایجاد تفاوت محصولات ما در بازار شده است.

ما حیوانات خانگی را بعنوان عضوی از یک خانواده می بینیم، بنابراین هدف ما اینست که به مشتریان محترم، محصولات و سرویس هایی را ارئه دهیم که بتوانند حیوان خانگی عزیز خود را از یک زندگی خوب و شاد بهره مند کنند. ما می دانیم که پیوند انسان و موجودات چقدر ضروری است، بنابراین وعده ما ارائه بهترین محصولات و خدمات با کیفیت می باشد.

برند My Pet Corp به منظور اشتغال زایی خارج از پایتخت ایران، تهران، دو کارگاه در شهرستانهای سبزوار (استان خراسان رضوی) و تنکابن (استان مازندران) راه اندازی نموده است که تمامی محصولات از این دو کارگاه برای مشتریان محترم ارسال می شوند. دفتر مرکزی که در شهر تهران قرار دارد مربوط به کارهای اداری و پشتیبانی می باشد و هیچ کالایی (در حال حاضر) از دفتر تهران ارسال نمی شود.

در ابتدای شروع به فعالیت، ما بر روی طراحی و تولید لانه های پرنده های تزیینی با طراحی و کیفیت متفاوت اقدام نموده ایم و در آینده نزدیک اکسسوری های مربوط به سگ و گربه خانگی را روانه بازار خواهیم نمود.