5 بازی برای سگ

در زمان مطالعه این مقاله، از گوش دادن به موسیقی نیز لذت ببرید.

5 بازی برای سگ

5 بازی برای سگ

5 بازی برای سگ که می توانید در خانه و خارج از خانه همراه سگ خود آنها را اجرا نمایید. سگها فقط می خواهند سرگرم شوند! در حالی که آموزش جدی برای همه سگها مهم است، زمان بازی نیز به همان اندازه مهم است. می توانید بازی ها را نیز در تمرینات بگنجانید، اما گاهی اوقات این بازی باید کاملاً سرگرم کننده باشد.

زمان بازی و ورزش، تحریکات ذهنی را برای سگ شما فراهم می کند. این یک روش عالی برای ارتباط با سگ شما است. بازی با سگ شما همچنین می تواند از خستگی و مشکلات احتمالی رفتاری ناشی از آن جلوگیری کند.

بعضی از انواع بازی ها برایمحیط های داخلی خانه مناسب هستند در حالی که بعضی دیگر به فضای باز در بیرون از خانه نیاز دارند. بسیاری از این بازی ها یک نوع فعالیت شگفت انگیز برای بچه ها و سگ ها می باشد. همچنین می توانید از این بازی ها برای کمک به آموزش سگ خود استفاده کنید. مطمئناً دانستن برخی دستورات اساسی قبل از انجام این بازی ها برای سگ شما مفید خواهد بود.

در زیر به چند بازی سرگرم کننده اشاره می کنیم که می توانند سگ شما را هر روز مشغول و سرگرم کنند.

5 بازی برای سگ

رفتن و آوردن
بسیاری از سگ ها غریزه طبیعی برای واکنش دارند. می توان به سگ ها آموزش آوردن یک وسیله مانند توپ را یاد داد. این آموزش و یا بازی را می توان تقریباً در هر جایی انجام داد. در داخل خانه با یک اسباب بازی نرم و در فضای باز در یک منطقه محصور شده با یک توپ یا دیسک این بازی را انجام دهید. ChuckIt یکی از وسایل خوب و استانداردی است که می توانید برای این منظور در نظر بگیرید.

ChuckIt یک وسیله بازی خوب و استاندارد

مسابقه طناب کشی
بسیاری از سگها واقعاً از یک بازی طناب کشی خوب لذت می برند. این بازی به آنها مجالی برای انرژی و غریزه طبیعی درنده آنها می دهد. همچنین می تواند آنها را خسته کند. برای اینکه با خیال راحت طناب کشی را انجام دهید، مطمئن شوید که سگ شما دستور “رها کردن” را می داند. سپس، یک اسباب بازی با طناب کشی خوب و محکم پیدا کنید و آن را جمع کنید. به سگ خود گاهی فرصت برنده شدن را بدهید زیرا این تقویت باعث اعتماد به نفس در سگ می شود.

پنهان کردن و جستجو
پنهان کردن و جستجو فقط برای بچه ها نیست. سگ ها واقعاً می توانند از این بازی لذت ببرند. همچنین می تواند روشی سرگرم کننده برای تمرین دستور “فراخوان” باشد.

ابتدا به سگ خود بگویید که بماند. بعد، یکی از اسباب بازی ها، جویدنی ها یا غذاهای مورد علاقه سگ خود را بگیرید و بروید مکان خوبی برای پنهان کردن خود پیدا کنید. وقتی آماده شدید، سگ خود را صدا کنید تا پیش شما بیاید. اسباب بازی مورد علاقه ویا جویدنی مورد علاقه او را تکان دهید طوری که یک صدا ایجاد شود تا سگ شما بتواند شما را پیدا کند. هنگامی که سگ شما را پیدا کرد، با یک حالت ستایش هیجان انگیز، آنچه در دست دارید رابه سگ خود پاداش دهید.

5 بازی سرگرم کننده برای سگ ها

درمان (یا اسباب بازی) را پیدا کنید
سگ ها حس بویایی برتری نسبت به انسان ها دارند و بیشتر آنها دوست دارند از بینی خود برای یافتن چیزهای جالب استفاده کنند. اجازه دهید سگ شما از مغز و بینی خود برای پیدا کردن نکات خوب پنهان، استفاده کند.

ابتدا سگ خود را از دید دور نگه دارید (او را در اتاق دیگری قرار دهید). سپس، غذاهای مورد علاقه او را در مکان های مختلف اتاق پنهان کنید. سگ خود را برگردانید و به او بگویید “برو پیدا کن!” اگر به کمک احتیاج داشتید، می توانید او را با بند محکم هدایت کنید یا به مناطقی برای جستجوی او اشاره کنید.

بازی های تعاملی درمان
انواع مختلفی از اسباب بازی های تعاملی سرگرم کننده در بازار وجود دارد که نیاز به حل شدن دارند. این گونه اسباب بازی ها را می توانید در بسیاری از فروشگاه های لوازم حیوانات خانگی خریداری کنید. حتی می توانید با برش سوراخ های موجود در بطری آب یا ظروف پلاستیکی آن را در خانه بسازید. اسباب بازی ها را با غذاهای جذاب و جالب توجه پر کنید و سگ خود را تشویق کنید که بفهمد چگونه غذاها را بیرون بیاورد. این باعث درگیری مغز و حس بویایی سگ شما می شود و غریزه شکار در او را راضی می کند.

دوست عزیز، مقاله “5 بازی برای سگ” از سایت www.thesprucepets.com توسط تیم نویسندگان My Pet Corp ترجمه و در اختیار شما قرار گرفته است. ممکن است نحوه ترجمه آن در بعضی قسمت ها دچار اشکال باشد. خرسند خواهیم شد در صورت وجود این مشکل آن را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر مقالات

10 ماده غذایی مضر برای پرنده
تغذیه پرنده
تیم نویسندگان

10 ماده غذایی مضر برای پرنده

10 ماده غذایی مضر برای پرنده، پرندگان موجوداتی اجتماعی هستند. بسیاری از صاحبان پرنده ها، وعده غذایی خود را با پرنده خود شریک می شوند.

ادامه مطلب »